Přeprava

Přepravní společnost PRO TRANS PRAHA s.r.o.vznikla v roce 2000 sloučením fyzických osob,podnikajících v dopravě na našem trhu více než deset roků.Velké zkušenosti může nabídnout v rychlosti a operativnosti přeprav,velmi důležité zejména při dopravě potravin podléhajících rychlé zkáze.Při dopravě zboží pod kontrolovanou teplotou klademe zvláštní důraz na dodržování hygienických podmínek podle EU (certifikáty nástaveb,chladící agregáty,záznamy teplot atd.) 80% našeho vozového parku tvoří vozidla značky Iveco a Mercedes (dále DAF,Avia-Daewoo atd.) od roku výroby 2000,kdy jsme se na tento specifický druh dopravy začali specializovat.Samozřejmostí našich služeb je i pojištění nákladu,kterého však naši zákazníci téměř nevyužívají,což svědčí o profesionalitě a dlouholetých zkušenostech našich řidičů.

V současné době můžeme nabídnout svým zákazníkům přepravu chlazených a mražených produktů v rámci území ČR i po zemích EU.Velké zkušenosti Vám však můžeme nabídnout i v zásobování obchodních řetězců,velkoobchodů,restaurací a jídelen na území hlavního města Prahy. Disponujeme autoparkem o širokém kapacitním rozpětí 1 – 20 europalet s užitečnou hmotností od 1 000kg do 10 000kg.

Zajímavým produktem pro zákazníky s menšími a nepravidelnými zásilkami chlazených a mražených potravin je dovytěžování kapacit našich vozidel a tím podstatné snížení nákladů na dopravu.Kontaktujte nás na info@chladaky.cz, nebo na některém z našich telefonů a můžete si domluvit konzultaci o nejvýhodnějším způsobu dopravy právě Vašeho zboží.

Těšíme se na budoucí spolupráci a rádi Vás uvítáme mezi našimi nejvýznamnějšími zákazníky jakými jsou Nestlé a.s., Hopi s.r.o., Crocodille s.r.o., Sazka a.s., Metrostav a.s. a další.

Copyright 2013 Chladaky.cz - web by www.iGiSoft.cz